Op een stralende avond, waarin het al een beetje als lente voelde, kwamen ruim 100 ondernemers samen bij De Arend in Winssen. We werden warm welkom geheten door Huub Tromp en het team van De Arend in de gezellige gasterij.
Lees meer
Ons motto is om de beste ondernemersverhalen samen te brengen. Dit doen we door regionale verbinding. Als netwerkplatform dat al meer dan 30 jaar bestaat organiseren we inspirerende business evenementen, bundelen we expertise en ervaring samen in verschillende magazines en creëren we online zichtbaarheid voor bedrijven en organisaties.
Wil je jouw passie en ondernemerschap delen op onze platform, in contact komen met andere ondernemers en bouwen aan je netwerk en lokale zichtbaarheid? Kom kennis maken én delen.
Bert Hof
Pascal Huynen
Lars Hamming