Business Meets bij Hotel Papendal
16 april 2025
Fotoverslag Business Meets bij Hotel Papendal
Een inspirerende Business Meets voor ondernemers bij Hotel Papendal! Tijdens de drukste avondspits van 2025 kwamen bijna 100 ondernemers samen in Hotel Papendal in Arnhem voor een avond vol inspiratie en netwerkmogelijkheden. In zaal 15 werden we warm welkom geheten door Dodijn O’Herne en het team van Hotel Papendal.
De avond begon met een kort welkomstwoord van Ber Pas, waarna Dodijn O’Herne het podium betrad. Zij vertelde ons met enthousiasme over de veelzijdige zakelijke mogelijkheden van Hotel Papendal, waarbij zij ook benadrukte dat een deel van de omzet wordt ingezet om de Nederlandse Topsport te ondersteunen te ondersteunen. Een mooie manier om maatschappelijk verantwoord ondernemen in de praktijk te brengen.
Vervolgens was het tijd voor een inspirerende presentatie van Ratna Ho, oprichter van Fraenck. Ratna gaf ons een kijkje in haar bedrijf, dat tassen en accessoires ontwerpt van duurzame materialen. Haar producten vertellen niet alleen een verhaal van stijl en vakmanschap, maar ook van duurzaamheid en trots. Design met een goed verhaal, dat was het duidelijke thema van haar presentatie.
Na deze inspirerende sessies was het tijd voor het netwerken. Met een heerlijk vijfgangendiner met gerechtjes, bereid door de keuken van Hotel Papendal, was er volop gelegenheid om onder het genot van smaakvolle gerechtjes met elkaar in gesprek te gaan en nieuwe zakelijke connecties te leggen.
Dankzij fotograaf Jan Adelaar, vind je hieronder een aantal prachtige foto’s die de sfeer en de waardevolle ontmoetingen vastlegden.
Business Meets