Artikelen
14 april 2017
MAN Nijmegen biedt service en kwaliteit op hoog niveau: Onze nieuwe TGE is de truck onder de bedrijfswagens
Betrouwbaar, klantgericht en innovatief: zo staat MAN al een eeuw bekend in de transport- en logistiekbranche. Ondernemers kunnen er terecht voor nieuwe en gebruikte vracht- en bedrijfswagens en het onderhoud hiervan. Binnenkort komt het bedrijf met een eigen bedrijfswagen, de MAN TGE. Reden genoeg voor een gesprek met Gerard van Gessel en Jan Willem van Pommeren van MAN Nijmegen.
MAN Nijmegen is sinds 2001 te vinden op Bijsterhuizen. De gloednieuwe trucks vallen al van ruime afstand op. Jan Willem van Pommeren, bedrijfsleider van de vestiging, vertelt: “MAN is een verkoop- en een servicebedrijf. We verkopen met name nieuwe trucks, maar ook gebruikte trucks en bedrijfswagens. We hebben daar een ruime voorraad in. Verder onderhouden en repareren we alle merken vrachtwagens en lichte bedrijfswagens. We bieden ook leasemogelijkheden en reparatie/onderhoudscontracten tegen scherpe tarieven.”
Service
Service tot in de puntjes, daar draait het om bij MAN. Jan Willem: “De klant die hier komt, wil ’s avonds om 19.00 uur binnen kunnen lopen om een lampje te laten vervangen. Hiermee bieden we service en flexibiliteit, bijvoorbeeld ook in de vorm van een 24-uursdienst. Onze storingsmonteurs zijn 24 uur per dag beschikbaar.”
Unieke bedrijfswagen
MAN staat bij velen vooral bekend om de vrachtwagens, maar ook bedrijfswagens zijn een belangrijke tak van sport. Zeker nu MAN een eigen bedrijfswagen heeft ontwikkeld. De nu al roemruchte TGE wordt door MAN ook wel de ‘truck onder de bestelwagens’ genoemd. Gerard van Gessel, accountmanager bedrijfswagens, vertelt: “Dit is een unieke lichte bedrijfswagen waarmee we in alle mogelijke behoeften kunnen voorzien. Eén van de belangrijkste kenmerken zijn veiligheid, comfort en de lage kilometerkostprijs. Maar liefst 69 verschillende uitvoeringen, waaronder voorwiel- of achterwielaandrijving en 4×4, gecombineerd met handgeschakeld of automaat.”
Voorzieningen
Ook de standaard voorzieningen van de TGE zijn bijzonder, aldus Gerard. “Airco, cruise control een hydraulisch geveerde bestuurdersstoel. En vooral: zeer innovatieve optiemogelijkheden, alles is mogelijk. Van een gesloten besteluitvoering tot chassis, pick-up of bakwagen in gewichtsklassen van 3.0T tot 5.5T. De bus is echt ontwikkeld op basis van de wensen en behoeften van ondernemers uit zeer diverse branches. Ze hebben hen gevraagd: wat heb je nu, wat mis je daarin en wat zijn je wensen?”
Ontzorgen
Bij MAN kom je niet even een truck of bedrijfswagen uitzoeken in de showroom. Men neemt de tijd en gaat uitgebreid met de klant zitten om de ideeën en wensen te bespreken. Jan Willem: “We denken echt met de klant mee, alles kan in overleg. We werken ook met professionele leveranciers voor zaken als belettering, ventilatie, opbouwsystemen en koelunits. Als de klant hier wegrijdt, kan ‘ie gelijk aan het werk. Ondernemers zijn heel veeleisend en dat mag ook. Wij proberen de klant zoveel mogelijk te ontzorgen. Hij heeft maar één aanspreekpunt en we staan altijd voor hem klaar.”
Truckmentaliteit
Wat maakt MAN nu anders dan andere auto- of vrachtwagendealers? Dat is een combinatie van factoren, waarbij service duidelijk de belangrijkste is. “We hebben dertien gespecialiseerde monteurs en we werken met een geavanceerd computersysteem”, zegt Jan Willem. “Hierdoor kunnen we alle merken onderhouden en repareren.” Gerard vult aan: “Bovendien kunnen klanten met bedrijfswagens meeliften op de truckservice en de truckmentaliteit. Het maakt niet uit of je met een bus of grote vrachtwagen komt: de klant krijgt gewoon hetzelfde. Dat is uniek. We krijgen onze klanten dan ook vaak via mond-tot-mond. Iedere klant zorgt weer voor één of twee potentiële klanten. Een mooi compliment voor ons bedrijf.”
Vanaf april start de productie van de TGE. Heb jij een mooie uitdaging voor de nieuwe MAN TGE? Wil je deze gloednieuwe bedrijfswagen wel eens uitproberen? Neem dan contact op met Gerard van Gessel via gerard.van.gessel@man-dealer.nl of 06 – 20 79 52 26.
Voor vragen over trucks en aftersales kun je terecht bij Jan Willem van Pommeren via janwillem.vanpommeren@man-dealer.nl of 024 343 45 60. Of kijk voor meer informatie op www.man-dealer.nl/nijmegen.
Nijmegen Business