Artikelen
20 juni 2019
Terugblik INSPIRATION DAY 2019
Op 14 juni organiseerde Joosten Promogifts, in samenwerking met Joosten Ontwerpstudio en de Pakketfabriek, de eerste Inspiration Day.
Inspireren en netwerken
“Inspireren en netwerken” stond centraal tijdens het inspiratie-evenement in Gendt. Genodigden konden op verschillende manieren kennismaken met nieuwe concepten en trends op het gebied van themageschenken, giveaways en marketing door diverse demonstraties en trend- en themapresentaties.
In twee sessies vertelde Jeroen Joosten (Joosten Promogifts), Eefje Ederveen (Joosten Ontwerpstudio) en Chantal Bloemberg (de Pakketfabriek) in het ‘Inspiration Lab’ over de ontwikkelingen binnen hun branche. Wat duidelijk werd, is dat het in de wereld van giveaways anno 2019 een must is om verder te kijken dan het product. De besproken trends, zoals eco en lifestyle, helpen hierbij. Net als de tips over kostenbesparing en productbeheer. Eefje nam de genodigden mee in de wereld van social media. Voor velen is dit een bekend begrip. Bij veel bedrijven heeft social media echter geen prioriteit, omdat andere activiteiten vaak de voorkeur krijgen. Waar veel bedrijven daarentegen niet aan denken, is dat social media, naast de website, onderdeel is van het online visitekaartje van een organisatie. Om te werken aan onder andere naams- en merkbekendheid zijn social mediakanalen met relevante content een vereiste voor ieder bedrijf.
Tot slot nam Chantal het woord. Zij lichtte hét pakket van 2019 uit, het 2020 pakket, vertelde over het belang van het uitreikmoment en hoe je met een sfeervolle uitreiking de waarde van je pakket vergroot.
Kerst in de zomer
Hoewel de temperatuur buiten opliep tot 24 graden, was een groot deel van de showroom gedecoreerd in kerstsfeer. Bij de ingang stond een kerstboom van drie meter en ook binnen was de kerstsfeer voelbaar. Voor de Pakketfabriek begint het samenstellen van de nieuwste pakketten al vroeg in het jaar. Met het oog op een nieuw decennium, is de 2020 lijn dit jaar extra speciaal. Dit pakket straalt glamour en feestelijkheid uit. Tijdens de presentatie van de Pakketfabriek vertelde Chantal ook over de veranderende kwaliteit van fooditems. De pakketten van tegenwoordig zijn verreikt met trendy en kwalitatief hoge producten. Om genodigden deze kwaliteit te laten proeven, stond er tijdens de Inspiration Day een chef in de keuken. Zij creëerde ter plaatse heerlijke taarten en goedgevulde tapasplanken met enkel en alleen producten uit de Kerstpakketten.
Aan het einde van de middag was er een informele borrel en kwam de eerste Inspiration Day aan zijn eind. Kortom, het was een leuke, inspirerende dag om op terug te kijken.
